Uczelniada 2018

W dniach 14-16 listopada 2018 roku odbyła się XVI edycja Ogólnopolskiego Studenckiego Konkursu Amatorów Rachunkowości Uczelniada 2018. Konkurs organizowało KNR Audytor działające na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego w Sopocie.

Zmagania trwały 3 dni. Pierwszego dnia uczestnicy musieli wcielić się w rolę prawdziwych audytorów z firmy EY i podczas spotkania z „zarządem spółki” rozwiązać case study. Wieczorem studenci mieli okazję się zintegrować podczas gry miejskiej, która zakończyła się na słynnym sopockim molo.

Drugiego dnia odbył się etap eliminacyjny. Pierwsza część obejmowała zadania z rachunkowości zarządczej, a drugi – test przygotowany przez SKwP. Uczestnicy najbardziej czekali jednak na integrację. Tego dnia zwiedzili Europejskie Centrum Solidarności oraz przespacerowali się po urokliwym Gdańsku.

W piątek – Wielki Finał, w którym wzięły udział drużyny z Łodzi, Poznania, Krakowa oraz Katowic. Na uczestników czekały kalambury, familiada, rozwiązywanie rebusów i wiele innych zadań. Wygrała drużyna z Poznania.

źródło: rachmistrz.ue.katowice.pl i sigma.sknr.pl

(Odwiedzono 15 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykonaj poniższe zadanie *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.